GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Piedestal 14997094
nr 1499 7094
Piedestal
+ ytterfoder, 2 delar, omkring 1900, (olika), Porslin, bland annat Rörstrand. Höjd: 80+ 17
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:21:20
300 kr
350 kr